Results

Time Div Team 1 Team 2 Grp Fld
09:00 Mixed Crazy Dogs 7 - 13 [F] Corocotta Group C F1
09:00 Mixed Mainzelrenner 12 - 10 [F] Mubidisk Group A F2
09:00 Mixed UFA 13 - 6 [F] Tourne-Disc Group A F3
09:00 Mixed Russo Turisto 13 - 4 [F] LOL Group B F4
09:00 Mixed Midnight Cobras 9 - 11 [F] HuskEZ All Stars Group C F5
09:00 Mixed TBC 10 - 12 [F] BC Kosmodysk Group D F6
09:00 Mixed Solebang 3 - 13 [F] GRUT Group B F7
09:00 Mixed Comic Sands 9 - 10 [F] Chupacabras Group D F8
10:00 Women Cremas 13 - 5 [F] Yellow Fujever Group D F1
10:00 Women West 11 - 8 [F] Flying Lemons Group A F2
10:00 Women Cosmic Girls 13 - 1 [F] Disc'Over Lisboa Group A F3
10:00 Women Elvis Presley 5 - 13 [F] Cosmo Women Group B F4
10:00 Women Ultimate Spinners 12 - 10 [F] Dyki Krali Group C F5
10:00 Women ZUF 13 - 7 [F] Rebel Ultimate Group D F6
10:00 Women Seagulls 13 - 7 [F] 3SB Group B F7
10:00 Women Catchup Women 5 - 13 [F] Parrochas Group C F8
11:00 Men Magic Disc Angers 13 - 9 [F] Cosmo Men Group B F1
11:00 Men KFUM Örebro 12 - 10 [F] Hässliche Erdferkel Group B F2
11:00 Men Mighty Hucks 9 - 11 [F] Freezzz Beezzz Group A F3
11:00 Men Sandjob 9 - 10 [F] Ragnarok Group D F4
11:00 Men Shadows 9 - 13 [F] Nova Group C F5
11:00 Men RealFive 13 - 10 [F] Vira'o'Disco Group D F6
11:00 Men Murciélagos 13 - 3 [F] Scorillaz Group C F7
11:00 Men Fendisc 9 - 12 [F] FAB Men Group A F8
12:00 Mixed Comic Sands 13 - 9 [F] BC Kosmodysk Group D F1
12:00 Mixed Russo Turisto 10 - 9 [F] GRUT Group B F2
12:00 Mixed Mainzelrenner 11 - 7 [F] Tourne-Disc Group A F3
12:00 Mixed Solebang 10 - 8 [F] LOL Group B F4
12:00 Mixed Midnight Cobras 13 - 9 [F] Corocotta Group C F5
12:00 Mixed TBC 10 - 13 [F] Chupacabras Group D F6
12:00 Mixed UFA 7 - 13 [F] Mubidisk Group A F7
12:00 Mixed Crazy Dogs 12 - 13 [F] HuskEZ All Stars Group C F8
13:00 Women Cremas 13 - 4 [F] Rebel Ultimate Group D F1
13:00 Women Parrochas 13 - 7 [F] Dyki Krali Group C F2
13:00 Women Cosmic Girls 13 - 6 [F] Flying Lemons Group A F3
13:00 Women Elvis Presley 11 - 10 [F] 3SB Group B F4
13:00 Women Ultimate Spinners 13 - 9 [F] Catchup Women Group C F5
13:00 Women ZUF 13 - 12 [F] Yellow Fujever Group D F6
13:00 Women Seagulls 13 - 7 [F] Cosmo Women Group B F7
13:00 Women West 13 - 5 [F] Disc'Over Lisboa Group A F8
14:00 Men RealFive 13 - 9 [F] Ragnarok Group D F1
14:00 Men Murciélagos 13 - 10 [F] Nova Group C F2
14:00 Men Mighty Hucks 10 - 13 [F] FAB Men Group A F3
14:00 Men Magic Disc Angers 13 - 7 [F] Hässliche Erdferkel Group B F4
14:00 Men Shadows 13 - 8 [F] Scorillaz Group C F5
14:00 Men Sandjob 9 - 12 [F] Vira'o'Disco Group D F6
14:00 Men KFUM Örebro 10 - 13 [F] Cosmo Men Group B F7
14:00 Men Fendisc 12 - 9 [F] Freezzz Beezzz Group A F8
15:00 Mixed Corocotta 12 - 10 [F] HuskEZ All Stars Group C F1
15:00 Mixed Mainzelrenner 9 - 8 [F] UFA Group A F2
15:00 Mixed Tourne-Disc 10 - 11 [F] Mubidisk Group A F3
15:00 Mixed Russo Turisto 13 - 3 [F] Solebang Group B F4
15:00 Mixed Midnight Cobras 13 - 6 [F] Crazy Dogs Group C F5
15:00 Mixed TBC 8 - 13 [F] Comic Sands Group D F6
15:00 Mixed GRUT 13 - 4 [F] LOL Group B F7
15:00 Mixed Chupacabras 13 - 6 [F] BC Kosmodysk Group D F8
16:00 Women Ultimate Spinners 7 - 10 [F] Parrochas Group C F1
16:00 Women Elvis Presley 7 - 13 [F] Seagulls Group B F2
16:00 Women Cosmic Girls 13 - 2 [F] West Group A F3
16:00 Women 3SB 10 - 13 [F] Cosmo Women Group B F4
16:00 Women Catchup Women 11 - 8 [F] Dyki Krali Group C F5
16:00 Women ZUF 6 - 13 [F] Cremas Group D F6
16:00 Women Yellow Fujever 11 - 10 [F] Rebel Ultimate Group D F7
16:00 Women Flying Lemons 13 - 8 [F] Disc'Over Lisboa Group A F8
17:00 Men Mighty Hucks 8 - 10 [F] Fendisc Group A F1
17:00 Men FAB Men 11 - 10 [F] Freezzz Beezzz Group A F2
17:00 Men Hässliche Erdferkel 7 - 13 [F] Cosmo Men Group B F3
17:00 Men Magic Disc Angers 9 - 11 [F] KFUM Örebro Group B F4
17:00 Men Shadows 7 - 11 [F] Murciélagos Group C F5
17:00 Men RealFive 13 - 9 [F] Sandjob Group D F6
17:00 Men Scorillaz 3 - 13 [F] Nova Group C F7
17:00 Men Ragnarok 9 - 11 [F] Vira'o'Disco Group D F8